Який попит на нові бортові автомобілі в Україні в 2023 році?
Будь-який автомобіль бортовий https://uak.ua/product-category/gruzovaya-tehnika/bortovye/, такий, що має відкриту бортову платформу або каркасний кузов під ПВХ-тентом, є найбільш затребуваним видом сучасної вантажної техніки, яка нині використовується в Україні. І це не випадково, адже завдячуючи новій або тій, що має істотний пробіг, бортовій вантажівці, щодня в Україні перевозяться сотні тисяч різноманітних вантажів, від товарів народного вжитку, медикаментів аж до товарів спеціального призначення (генератори та ін.).
Які бортові авто купують українські державні та приватні підприємства?
В різновидах бортових автівок важко відокремити ті моделі, які мають помірний попит. Навпаки, усі види бортових платформ, як то традиційні відкриті або під тентом, а також європлатформи, автовози, евакуатори, рефрижератори, фури із тентом «штори», – вся ця вантажна спецтехніка користується станом на сьогодні шаленим попитом, адже вона можете перевезти абсолютно все, що сьогодні завозиться в Україну із-за кордону, а потім транспортується в межах країни.
Відокремимо найбільш популярні станом на сьогодні види бортових автівок:
- Наприклад, будь-яка бортова платформа під тентовим покриттям із ПВХ-тканини використовується для містких, габаритних вантажів. Тент не тільки надійно захищає вантаж від вологи, пилу, бруду, розкрадання, вивітрювання під час руху, але й ретельно приховує зміст та призначення вантажів.
- Рефрижератори, які мають фургон із охолодженням, використовують для вантажів, які вимагають спеціальних умов перевезення із зберіганням сталого температурного середовища.
- Відкриті платформи з низькими знімними бортами чудово підходять для використання бортових вантажівок у якості автовозів (евакуаторів). У якості підйомного механізму для затягування на платформу автівок використовують спеціальні, так звані евакуаторні крано-маніпуляторні установки, або вантажні тросові лебідки, якщо платформу оснащено висувними або приставними апарелями.
Як розширити потужності бортових автомобілів?
Бортова платформа може встановлюватись не тільки на базове вантажне шасі, а й монтують платформи з бортами, з тентом чи без, з краном-маніпулятором або без нього на причіпну техніку. Таким чином можна сформувати потужні автопотяги, які складаються із сідлового тягача з бортовим напівпричепом або бортову вантажівку, до якої додається аналогічна бортова платформа, але вже на базі причепа із відповідною повною масою.