Головне про хокей: підсумки регулярного сезону NHL та сітка плей-офф

Поділитися новиною

Сезон у деяких зимових видах спорту вже позаду, а в деяких – у розпалі. Для тих, хто любить хокей, головною подією квітня стало завершення регулярної частини чемпіонату Національної хокейної ліги. У цьому північноамериканському турнірі команди провели по 82 гри. Це означає, що кругова частина сезону позаду, а далі – плей-офф Кубка Стенлі.

Переможцем північноамериканського чемпіонату з хокею стала команда Бостон Брюінс, яка здобула Президентський трофей. Вона набрала за сезон 135 очок, перемігши у 65 матчах. Обидва показники стали рекордами турніру. А ось за відсотком взятих балів команді не вистачило зовсім трішки, щоб увійти в історію. З показником 82,3% бостонці на 0,2% поступилися результату, досягнутому Монреаль Канадієнс у сезоні 1976/1977.

Хокей НХЛ: хто пройшов у плей-офф

За правилами Національної хокейної ліги в плей-офф проходять по три команди-лідери з кожного дивізіону, а також по два найкращі представники обох конференцій, які не увійшли до перших трійок. За результатами гри в хокей НХЛ лідерами дивізіонів стали:

• Лос-Анджелес Кінгс.

Додатково від Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату з хокею в НХЛ у плей-офф кваліфікувалися Нью-Йорк Айлендерс та Флорида Пантерс. Від Західної пройшли Сіетл Кракен та Вінніпег Джетс.

Турнірна сітка плей-оф Кубка Стенлі

Оскільки сітка плей-офф формується на основі результатів, показаних командами в регулярному чемпіонаті (найкраща в дивізіоні – з найгіршою, друга – з третьою), сітка Кубка Стенлі стала відома відразу після завершення цієї стадії. Пари на перший раунд (1/8 фіналу) сформувалися таким чином: