Квитки онлайн: головні переваги та нюанси

Поділитися новиною

Довіра клієнтів до покупок онлайн зростає з кожним днем. Це стосується не тільки сфери товарів, але й послуг, інфраструктурного сектору. Купівля квитків онлайн значно спрощує процедуру переїзду. Обрати та придбати чи забронювати необхідний квиток можна всього за кілька хвилин, не виходячи з дому.

Замовлення квитків онлайн: в чому головні переваги

В залежності від того, на який вид транспортних засобів потрібно придбати квитки, скористатися можна спеціальними сервісами. Ті, хто надають перевагу автобусним подорожам, можуть скористатися послугами ТрансТемпо (TransTempo) – фірма-перевізник, яка давно позитивно зарекомендувала себе в своєму сегменті. Користуючись таким способом бронювання квитків, повноцінно можна відчути всі переваги послуги.

 • Квиток приходе, зазвичай, на електронну пошту, клієнт може без проблем його роздрукувати. Не проблема буде зробити й копію, якщо перший варіант втрачений. До того ж, можна пред’явити квиток в електронному форматі, маючи з собою документ, який посвідчує особу.
 • Купівля онлайн-квитка Київ – Прага чи в іншому популярному напрямку не потребує багато часу – забронювати можна з будь-якого куточку країни всього за кілька хвилин. Головне – мати доступ до мережі Інтернет. Така можливість є максимально швидкою та зручною.
 • Купівля не вимагає оплати додаткових сервісних зборів. Іноді, забронювавши раніше квиток, є можливість отримати знижку. Такими перевагами можна скористатися на https://transtempo.ua/ua/route/kyiv-warsaw.
 • Користуючись постійно одним і тим же сервісом, клієнти часто мають накопичувальні бонусні програми.
 • Можливість самостійно внести та перевірити дані, необхідні для придбання квитка. Підібрати зручне місце чи одним з перших замовити квитки на необхідний рейс.
 • Процес купівлі електронного квитка буде максимально простим та зрозумілим.
 • Щоб розрахуватися за придбаний квиток, обрати можна один із зручних для клієнта способів: картками банків, платіжними системами, через термінал чи онлайн-банкінг.
 • Одночасно забронювати чи придбати квитки на потрібний рейс та підібрати максимально зручні місця не тільки для себе, але й компанії (рідних, друзів, колег), якщо планується поїздка разом.

Замовлення квитків онлайн дозволяє отримати їх швидко та комфортно. Плануючи такий вид покупки, щоб не натрапити на неприємності, потрібно з обачністю ставитися до того, через які компанії здійснюється бронювання. Фірми-однодневки – не ідеальний варіант. Краще обрати перевірені сервіси, які давно заявили про себе, цінують свою репутацію та дорожать клієнтами. Якщо ще не має власного досвіду в цьому питанні, не завадить, щоб ним поділились друзі чи колеги, варто ознайомитися і з реальними відгуками тих, хто вже користувався послугами компанії.

Як придбати квитки онлайн?

В процесі придбання квитків через мережу інтернет, зазвичай, не виникає проблем чи труднощів. Ця процедура проста, виконати її зможе навіть людина, яка не є впевненим користувачем мережі Інтернет.

Щоб отримати квиток в форматі онлайн, покупець повинен:

 • переглянути всі сервіси, через які це можна зробити та обрати оптимальний;
 • обрати рейс та місце, вказати всі дані, які необхідні для придбання квитка;
 • із запропонованих варіантів обрати зручний для себе спосіб оплати;
 • здійснити оплату та отримати квиток в електронному форматі.

Врахувати, що іноді виникають нюанси з придбанням електронного квитка і в разу технічного збою або помилках програмного забезпечення. Перш, ніж замовити квиток, ознайомитися з умовами замовлення та правилами його повернення в разі необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...