Купити силос для зберігання зерна: що потрібно знати при виборі

Поділитися новиною

Силос – це спеціальна споруда для зберігання зерна. Вона може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як метал, бетон або дерево, і може бути різної місткості. Силоси використовуються для збереження зерна в сухому та вітронепроникному місці, щоб захистити його від опадів, спеки, вологості та комах. Оптимальні умови зберігання зерна повинні відповідати таким умовам:

 • Сухість: Вологість зерна має бути нижче 14%, щоб уникнути появи грибка та комах.
 • Температура: Зерно повинне зберігатися при низькій температурі, близько 10-15 °C, щоб уповільнити метаболічні процеси і зберегти свіжість зерна.
 • Вентиляція: Необхідна для рівномірного розподілу вологості та температури всередині силосу.
 • Ізоляція: Силос має бути достатньо ізольований, щоб захистити зерно від зовнішніх факторів, таких як спека, холод та вологість.
 • Захист від комах та гризунів: Необхідно вживати заходів протидії, щоб вберегти зерно від комах та гризунів, наприклад використання хімічних препаратів або оснащення приміщення, де розташовується зерно, спеціалізованими пастками для гризунів.

Зберігання зерна в силосах від виробника KMZ Industries задовольняє всі перераховані умови, тому купити силос у компанії буде вигідною інвестицією.

KMZ Industries має широку лінійку силосів різного призначення:

 1. Заготівельні силоси – це спеціалізовані силоси, які використовуються для підготовки зерна до подальшого зберігання чи переробки. Вони можуть мати додаткове обладнання для очищення, сортування, знешкодження та сушки зерна, а також для контролю якості та комфортної роботи. Основним завданням заготівельних силосів є підготовка зерна до зберігання, оскільки зерно, привезене з полів, може містити забруднення, бути недостатньо сухим або мати неоптимальний стан для подальшого зберігання.
 2. Перевалочні силоси використовуються для переміщення зерна між різними секторами сховища, а також для розподілу між різними точками завантаження і вивантаження, наприклад, між силосами і транспортними засобами. Перевалочні силоси можуть бути обладнані механічними або аеродинамічними засобами для переміщення зерна, а також додатковим обладнанням для контролю якості та комфортної роботи.
 3. Базисні силоси – це основні силоси, які використовуються для зберігання зерна протягом тривалого терміну. Вони мають більший об’єм та можуть бути обладнані системами контролю клімату для забезпечення оптимальних умов зберігання зерна. Базисні силоси можуть використовуватися для зберігання різних видів зерна, включаючи пшеницю, жито, кукурудзу, соєві боби і т.д.
 4. Виробничі силоси – це споруди, що використовуються для зберігання зерна чи іншої сільськогосподарської продукції. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, бетон або дерево, і обладнані системами вентиляції та контролю вологості для забезпечення безпеки та збереження продукції, що зберігається. Основне виробництво KMZ Industries спрямована на створення саме виробничих силосів.

Виготовлення виробничих силосів компанією KMZ Industries можна розділити на кілька етапів:

 • Проектування: розробка плану силосу, який враховує фактори, такі як обсяг продукції, що зберігається, кліматичні умови та необхідні системи контролю вологості та вентиляції.
 • Підготовка місця для будівництва: вирівнювання ділянки та підготовка основи для спорудження.
 • Будівництво: виготовлення та встановлення каркасу силосу, а також монтаж вікон, дверей та інших компонентів. Якщо силос виготовлений з металу, він може бути зібраний з елементів на місці будівництва.
 • Оздоблення: фарбування або покриття металу та монтаж систем контролю вологості та вентиляції.
 • Запуск та тестування: перевірка всіх систем силосу та їх налаштування.

Вартість і купівля силоса для зерна

Вартість виробничого силосу для зберігання зерна залежить від багатьох факторів, таких як матеріали виготовлення, розміри та комплектація системами контролю вологості та вентиляції. Загальна вартість силосу може змінюватись від кількох тисяч до кількох мільйонів доларів. Наприклад, вартість металевого силосу для зберігання зерна з розміром близько 1000 тонн може бути в районі 100 000-300 000 $, тоді як вартість бетонного силосу може бути в районі 400 000-1 000 000 $. Щоб розрахувати докладну вартість силосу за вашими вимогами, ви можете залишити заявку на сайті компанії KMZ Industries.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...