Сороконіжки Пума для футболу: що краще вибрати

Поділитися новиною

Взуття для футболіста – це один із найважливіших елементів екіпірування. Від неї залежить не тільки комфорт гравця, а й якість його гри, а також безпека спортсмена. І сороконіжки Puma є одними з найкращих моделей для професійних футболістів або гравців-початківців.

Бренд Puma – популярний спортивний бренд у світі

Puma – це один із лідерів у виробництві спортивного взуття у світі, який йде відразу після Nike та Adidas. Вони випускають серії спорттоварів, які мають величезний попит як серед спортсменів для гри на професійних матчах, так і для повсякденного використання.

Сороконіжки Пума відрізняються рядом переваг, що і робить їх настільки затребуваними:

  • Використання якісних матеріалів. Бренд застосовує виключно високоякісні матеріали у виробництві, які відрізняються зносостійкістю та ефективністю. Багато моделей сороконіжок виготовляються з натуральної шкіри, але є також вироби із синтетичних або унікальних запатентованих матеріалів.
  • Технологічні рішення. У спортивному взутті є оригінальні рішення, які підвищують зручність та міцність, а також дозволяють комфортніше вести м’яч. Це стосується шнурівки, будови поверхні сороконіжок, розташування шипів на підошві, висоти язичка або твердості задника.
  • Відповідна вага взуття. Сороконіжки для футболістів повинні мати невелику вагу, тому Пума виготовляє дуже легкі кросівки. Вони щільно обтягують стопу, але при цьому майже не відчутні по вазі.
  • Унікальна підошва. Сороконіжки мають оригінальне розташування шипів на підошві, що дозволяє збільшити зчеплення з будь-якою поверхнею. Це також забезпечує підвищену безпеку для гравця.

Це далеко не повний перелік переваг сороконіжок для футболістів. Досвідчені спортсмени віддають перевагу найякіснішим і найбезпечнішим сороконіжкам. І бренд Puma має дуже великий попит. А більш детально, можна подивитися за посиланням – https://keeperia.com.ua/ru/sorokonizhki-puma/

Популярні лінійки Puma

Є дві найпопулярніші лінійки сороконіжок Puma – Ultra та Future. Кожен варіант відрізняється своїми особливостями, характеристиками та зовнішнім виглядом.

  1. Puma Ultra має унікальним зовнішнім виглядом, футуристичним дизайном. Поверхня сороконіжок покрита спеціальним матеріалом, який дозволяє зручніше вести м’яч і виконувати маневри. Язичок тут досить широкий, він не з’їжджає набік і забезпечує зручність навіть під час швидких пасів. Дане взуття розроблено для швидких гравців, які мають переміщатись по полю та вести мяч.
  2. Серія Future мають стриманіший дизайн, але все одно виділяються стильним зовнішнім виглядом. Тут є низка технологічних ідей, які дозволяють футболістові вести ідеальну гру на будь-якому полі. У різних моделях цієї лінійки є ремінці для підтримки стопи та гарної посадки. Підошва відповідає за амортизацію та стабілізацію стопи. Всі матеріали, які використовуються для створення сороконіжок цієї серії, відрізняються якістю та безпекою.

Крім того, футболіст Неймар брав участь у створенні різних моделей взуття Future, тому можна бути впевненими, що бренд випускає вироби з орієнтуванням на професійних спортсменів.

Так як сороконіжки призначені для гри як у залі, так і на натуральному газоні, твердій землі або поверхні з домішками, тому при виборі треба орієнтуватися на це. Все взуття вважається універсальним, але Puma має більш спеціалізовані вироби. Звертайте увагу на маркування сороконіжок та загальні особливості – це дозволить придбати ідеальні кросівки для футболу.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...