Рекомендації щодо вибору виробників побутової техніки

Поділитися новиною

Щоб створити в будинку ідеальний мікроклімат, від якого безпосередньо залежить ваше самопочуття, здоров’я та настрій, необхідні спеціалізовані пристрої. Така техніка впливає на склад повітря та показники температури та вологи, виконуючи конкретно поставлені завдання.

Кліматична техніка забезпечує прохолоду в літню пору або, навпаки, дозволяє зігрітися взимку; деякі пристрої відповідають за оптимальну вологість у приміщенні. Кліматична техніка спрямована створення комфортних умов життя.

Джерело – https://shop.alterair.ua/ru/

Без кліматичної техніки також не обходиться жодна комерційна чи виробнича компанія. І коли йдеться про вибір якісного та довговічного обладнання для приміщень, нас цікавлять найбільші виробники побутової техніки, що зарекомендували себе на ринку.

Популярні країни-виробники побутової техніки:

Німецькі бренди

Німеччина виробляє хорошу та зручну побутову техніку. Якість німецької продукції перевірено роками: як мінімум, про це говорять тисячі відгуків у всьому світі. Напевно, ви на власному досвіді перевірили хоча б один із наступних брендів. Найбільші виробники Німеччини – компанії AEG та Electrolux, Miele, Braun, Thomas, Bosch та Siemens, Rowenta тощо.

Італійська техніка

Італійські виробники побутової техніки – постачальники економічних, практичних, надійних та продуктивних пристроїв. Незалежно від комплектації, італійський асортимент кліматичної техніки завжди спрямований на оптимізацію витрат за максимальної ефективності роботи. Сьогодні найпопулярнішими є такі бренди: Ilve, Ariston, Indesit, ZANUSSI, Candy, DeLonghi, Ardo.

Корейська техніка

Сучасна корейська техніка повністю відповідає вимогам щодо функціональності, надійності та дизайну. Корейські бренди приділяють останньому велику увагу, тому ви легко зможете підібрати модель під ваш інтер’єр. Техніка відрізняється помірними цінами, чим приваблює щороку дедалі більше покупців. Найбільш популярні зараз такі великі виробники, як Kiturami, Navien, Daewoo, Olympia, Samsung, LG.

Японські фірми

Японія славиться не тільки висококласною кухнею, але ще й чудовою кліматичною технікою – її недаремно називають найкращою у світі. Обладнання, яке випускають японські фірми-виробники побутової техніки, дійсно заслуговує на довіру завдяки ефективності та довговічності. Рекомендуємо звернути увагу на таких найбільших виробників, як Toshiba, Hitachi, Panasonic, Sony, Kenwood, Daikin.

Українські виробники

В Україні також популярна техніка вітчизняного виробництва, і її кількість з кожним роком стає більшою, а якість — кращою. Найбільш популярними українськими виробниками та брендами можна вважати Mirta, Saturn та Prime, Pyramida, Greta, Atlantic та Stinex, Vents, TERMIT, Warmly Group. Моделі відрізняються помірною ціною, довговічністю і часто стає остаточним вибором покупців.

Найкращі виробники кліматичної техніки

LG

Компанія, яка існує понад 50 років і популярна у всьому світі. Для виробництва кондиціонерів та іншої побутової техніки інженери LG розробляють нові технології. Інноваційні рішення інженерів спрямовані на розвиток:

  • зрозумілої та зручної автоматики;
  • екологічності, економічності та рівня ККД пристроїв,
  • довговічності моторесурсу.

Samsung

Один з найбільших виробників – компанія Samsung – це передові технології та широкий асортимент інноваційних кліматичних систем. У каталозі ви знайдете велику різноманітність установок для:

  • Офісів та магазинів;
  • Навчальних закладів;
  • Квартир, будинків, котеджів;
  • Сфер освіти, охорони здоров’я, транспорту та багато іншого.

Bosch

Надійні та довговічні кондиціонери Bosch славляться своєю автоматикою: ви зможете точно налаштовувати пороги потужності, отримаєте у розпорядженні велику кількість режимів та функцій. У продажу є установки для квартир, котеджів, великих підприємств, магазинів, торгових центрів та інших будівель.

Electrolux

Також серед найбільших виробників можна виділити Electrolux – прилади цього бренду характеризуються надійністю, енергоефективністю та тривалим терміном служби. Їх продукцію можна знайти на полицях магазинів по всьому світу, а в інтернеті – безліч позитивних відгуків, високо оцінюють якість і надійність техніки Electrolux.

Daikin

Японський великий виробник DAIKIN – один із світових лідерів із продажу найсучаснішої кліматичної техніки. Це досить стара компанія з величезним досвідом і великим штатом фахівців, що займаються розробкою та інтеграцією сучасних технологій у моделі кондиціонерів DAIKIN. Кожна модель цього бренду – це симбіоз інновацій та справжньої японської якості.

ВЕНТС

Найбільший український виробник ВЕНТС це сучасна науково-виробнича компанія, створена на основі колишнього державного заводу. 16 цехів на 60000 кв.м. виробничих потужностей: сьогодні це лідер з продажу побутових промислових вентиляторів в Україні, обладнаних відповідно до європейських стандартів. Має такі бренди, як: ВЕНТС/VENTS, Домовент, Пластивент, Алювент, X-VENT, AirVents.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...