Ворожіння в ніч на Андрія: як дізнатися свого судженого

Поділитися новиною

Гадання на Андрія з 12 на 13 грудня здавна було подією, на яку чекали всі дівчата. Вони вірили, що в ніч на Андрія зможуть дізнатися ім’я свого судженого.

Андрій Первозваний, що просити

Дівчата звертаються до Андрія з проханням дати хорошого нареченого і допомогти в майбутньому укласти щасливий шлюб. Незаміжні дівчата в ніч з 12 на 13 грудня кидали в маленьке віконце монетки. Вважалося, чим більше кинеш, тим вищі шанси вдало вийти заміж.

Сон в ніч на Андрія

Вважалося, що з 12 на 13 грудня можна викликати віщий сон. Особливо це актуально для людей, які не можуть визначитися з вибором або не знають, як вирішити проблеми. Для цього проводиться нескладний ритуал. Перед сном потрібно начитати заклинання на склянку води, після чого воду випити.

«Замучила мене проблема,

Нехай сон вирішить мою дилему.

Уві сні відповідь я дізнаюся,

Або доброї поради дочекаюся.

Дізнаюся я як вчинити,

Щоб нічого не упустити».

Прочитавши заклинання, лягайте спати. Уві сні вам прийде відповідь.

Гадання на Андрія з 12 на 13 грудня

На Андрія Первозваного було прийнято гадати. Дівчата і хлопці збиралися в порожній хаті, де весело проводили час до півночі. Потім хлопців відправляли додому, а дівчата бралися до ворожіння, видів якого існувало досить багато.

Гадання на Андрія для дівчат

Гадання в ніч на Андрія Первозваного в ніч з 12 на 13 грудня здавна було подією, на яку чекали всі дівчата. Вони вірили, що в ніч на Андрія зможуть дізнатися ім’я свого судженого. Дівчата збиралися разом та бралися до гадання.

Гадання на Андрія на ім’я судженого

У ніч з 12 на 13 грудня вийдіть на вулицю і спитайте ім’я у першого зустрічного чоловіка. Яке буде у нього ім’я – таке й у нареченого.Гадання на Андрія на листочках паперу під подушку

В ніч з 12 на 13 грудня написати 11 чоловічих імен на аркушах паперу, ще один має бути порожнім. Покласти листочки під свою подушку. Вранці необхідно дістати один з листочків, на ньому й буде ім’я майбутнього чоловіка. Якщо ж витягли пустий листочок, то ім’я поки лишається таємницею.

Гадання на Андрія Первозваного на ім’я суженого на воді

Дівчата також гадали на судженого на воді. Для цього потрібна велика ємність з водою та горіхова шкаралупа. На маленьких листочках паперу пишуть імена, які розміщують по краю ємності. У шкаралупі закріплюють недогарок свічки, запалюють та встановлюють посередині ємності з водою і відпускають. Куди припливе шкаралупа – таким і буде ім’я судженого

Гадання на Андрія на гілочці вишні

Напередодні ночі на Андрія необхідно потайки відламати гілочку вишні та поставити у воду, промовляючи: “Святий Андрію, маю на Тебе надію. Дай, щоб вишня зацвіла, а мою долю на поріг привела”. Якщо до Різдва розквітне – вийдете цього року заміж, а якщо ні – доведеться чекати наступного року.

Гадання в ніч на Андрія Первозваного з туфлею

Дівчина з лівої ноги знімала взуття і закидала його за ворота. Куди вкаже носок туфлі, в тій стороні її суджений живе.

Гадання на Андрія на попелі

Аркуш паперу потрібно спалити на тарілці. Над попелом запалити свічку та уважно розглянути тінь, що утворилась. Обриси якого-небудь будинку чи палацу пророкують заміжжя у найближчому майбутньому.

Гадання в ніч на Андрія воском

Одне з найпопулярніших гадань на Андрія. Необхідно взяти миску з холодною водою, запалити свічку і обережно виливати воск з палаючої свічки, а потім роздивлятися фігурки, які вийшли. На що схожа фігурка з воску, те на вас і чекає в майбутньому.

Гадання на Андрія на кавовій гущі

Зварити натуральну каву, випити, а чашку з кавовою гущею накрити блюдцем. утворюючи цікаві хитромудрі фігури. По них і треба ворожити.

Гадання на Андрія на склянці води і каблучці

Золоту каблучку одягнути на свою волосину, опустити у склянку із водою та тричі постукати по дну. Підняти каблучку до краю скланки та рахувати, скільки разів вона стукне по склянці. Кількість ударів означатиме вік, у якому дівчина вийде заміж.

Гадання на Андрія рушниками

У ніч на Андрія дівчина вивішує за вікном білий рушник, примовляючи “Суджений-ряджений, прийди і утрися». Якщо вранці він буде вологим, у новому року дівчина вийде заміж.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...