Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат перейменували

Поділитися новиною

Депутати Полтавської облради 8-го скликання зібралися на засідання восьмої позачергової сесії, 9 грудня, щоб прийняти низку звернень, розглянути останні суттєві зміни до бюджету-2021, укласти контракти та внести зміни до програм.

Серед додаткових питань, які внесли до порядку денного, було “Про зміну типу та найменування Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради”.

Згідно проекту рішення, відтепер його назва звучить так: “Гадяцький профільний ліцей імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради” зі збереженням у його складі пансіону.

Зміни відбулися з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства назви
закладу загальної середньої освіти.

Нагадаємо, що у 2020 році набрав чинності Закон України «Про повну загальну середню освіту», яким визначено типи закладів, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, зокрема ліцеї, що забезпечують здобуття профільної освіти. Постала необхідність у зміні типу й назви закладу відповідно до вимог
чинного законодавства та з урахуванням того, що профільний ліцей дасть можливість охопити профільною освітою більшу кількість учнів, ніж науковий, забезпечивши належні умови для підготовки старшокласників відповідно до їх професійного самовизначення, з урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей.

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...