Зайці, лисиці, єнотовидні собаки: на Гадяччині почавс сезон полювання на хутрових

Поділитися новиною

З 6 листопада 2021 року, згідно наказів мисливських господарств «Факел», «Хантерс», «Горизонт» відкривається полювання на хутрових звірів.

Під час полювання кожен мисливець має право відстріляти не більше одного зайця-русака за день полювання; відстріл лисиці, єнотовидної собаки, вовка та куниці кам’яної не лімітовано. Про це повідомив головний мисливствознавець ДП “Гадяцький лісгосп” Володимир Кизь.

Важливо знати, що полювання на хутрових звірів проводиться лише в суботу та неділю і триватиме до 30 січня 2022 року. Полювання проводиться за відстрільними картками, які видаються користувачами мисливських угідь із зазначенням у них терміну та місця здійснення полювання з урахуванням пропускної спроможності мисливських угідь. Користувачі мисливських угідь зобов’язані забезпечити належну охорону державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання і техніки безпеки, проводити обов’язкову реєстрацію мисливців та облік добутої ними дичини, доводити до відома межі мисливських господарств та місця заборонені для полювання.

Полювання на парнокопитних тварин (козуля, кабан, олень) проводиться за спортивними ліцензіями, які також видають користувачі мисливських угідь згідно графіка проведення колективних полювань, та затвердження ліміту добування.

За порушення правил полювання винні особи притягуються до адміністративної або кримінальної відповідальності, крім того відшкодовують збитки, завдані державному мисливському фонду, а вони, згідно такс для обчислення розміру відшкодувань збитків, досить значні і становлять :

Мисливці зобов’язані дотримуватись профілактичних заходів щодо сказу, африканської чуми свиней та інших небезпечних хвороб, правил поводження зі зброєю, не допускати в угіддя не вакцинованих мисливських собак.

Вдалого вам полювання та приємного спілкування на лоні природи незалежно від погоди.

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...