За протерміновані несплачені штрафи будуть конфісковувати авто

Поділитися новиною

Високий рівень аварійності на дорогах України змушує уряд йти на безпрецедентні заходи. Було ухвалено рішення посилити відповідальність для тих, хто не дотримується швидкісного режиму. Таких порушників ПДР позбавлятимуть автомобілів.

Так, любителі перевищувати швидкість і не сплачувати штрафи незабаром можуть втратити свої машини. Державна виконавча служба планує вилучати авто у водіїв-боржників, які суттєво порушили швидкісний режим, повідомляє пресслужба Міністерства юстиції.

Поштовхом до такого радикального рішення стали резонансні ДТП у Харкові. За попередніми даними Національної поліції, швидкість порушників перевищувала 180 км/год. Саме у Харкові й почнуть вилучати автомобілі у водіїв, які не поспішають сплачувати штрафи. Згодом цю практику розширять на всю Україну.

Умовною “цифрою реагування” стане швидкість 150 км/год у населеному пункті. За наявності законних підстав Державна виконавча служба спільно з МВС вилучатиме машини порушників за борги.

“Колеги з МВС систематизували певну інформацію про порушників, які перевищують швидкість на значні цифри (йдеться саме про стиль їзди в містах, а не на автошляхах). Як і прогнозувалося, такими порушниками є одні й ті ж люди. Тому, в Мін’юсті вирішили долучитися до наведення порядку на дорогах, оскільки, як виявилося, любителі швидкої їзди не дуже люблять платити штрафи за такі порушення, якщо людина дозволяє собі їздити містом зі швидкістю понад 150 км/год, то вона повинна за це відповідати. Водії з такою манерою пересування наражають на небезпеку звичайних громадян”, — підкреслив керівник Державної виконавчої служби.

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...