У Гадяцькому ліцеї №1 з’явилась STEAM-лабораторія

Поділитися новиною

Про це повідомили на сайті Гадяцької міської ради.

У Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки з’явилася сучасна STEM (STEAM)-лабораторія та обладнання  для надання якісних освітніх послуг з предметів фізико-математичного напряму:

презентаційне обладнання – інтерактивний дисплей, монтажний комплект та мобільна стійка – (103 340 грн.);

STEM (STEAM)-лабораторія – робототехніка (2 набора), системи віртуальної реальності (2 шт.), 3D-принтер –  164 796грн.;

комп’ютерна техніка – стереогарнітура (13 наборів), персональні комп’ютери (13шт.) – 341 833 грн.;

меблі – стільці (13шт.), столи комп’ютерні (13шт.) – 37 131грн.;

програмне забезпечення – 5 900грн.

Загальна вартість придбань становить 653 000 грн.

Довідково:

STEM (STEAM)-освіта дасть можливість учителям бути сучасними, дозволить сформувати в учнів навички, які визначають компетентність роботи з сучасною технікою, навчить дітей формулювати дослідницьке запитання і шукати шляхи його вирішення, сприймати нову точку зору і стійко  відстоювати свою позицію, спрямує до нестандартного вирішення завдання, надасть сучасні знання в IT-галузі.

STEM (STEAM)-освіта – це маяк, який спрямовує учнів на  пізнавальну  діяльність, орієнтує до освіти після школи, до успішного працевлаштування; це відправна точка, яка стане запорукою успішного економічного розвитку та конкурентоспроможності нашої держави у найближчому майбутньому.

Абревіатура STEAM розшифровується як: S – science (природничі науки), T – technology (технології), E – engineering (інженерія або технічна творчість), A – art (мистецтво), M – mathematics (математика). Хоча спочатку цей підхід мав назву просто STEM, без творчої складової. Але мистецтво дуже важливо для всебічного розвитку, тому було вирішено додати в абревіатуру букву A (Art).

LIVE OFFLINE
track image
Loading...