На території Гадяччини діє «жовтий» рівень епіднебезпеки. Що заборонено?

Поділитися новиною

На території України встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки з 00.00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 р.

Так, рішенням позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС від 22 вересня 2021 року (протокол № 15/2021) враховуючи рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 21 вересня 2021 року (протокол № 35), рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Полтавської області (протокол № 17/2021) та згідно з пунктом 3 постанови КМУ від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), додатково до обмежень, передбачених пунктом 2.2 цієї постанови забороняється:

проведення масових заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі, або території, або наповненістю залів понад дві третини місць;

приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю понад 50 відсотків місць;

розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 1,5 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом;

відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів;

відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають жовтий або зелений COVID-сертифікат;

діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. м;

відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту;

діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно-ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку).

Увага! Обмеження не застосовуються за умови наявності у понад 80 % персоналу та 100 % відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, жовтих або зелених COVID-сертифікатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...