Володимир Зеленський запровадив День Української державності: коли відзначатимемо

Поділитися новиною

Під час виступу на урочистому параді військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, президент Володимир Зеленський озвучив про нове національне свято.

“Ми – молода родина зі славетної династії Київської Русі – України. З роду засновників. Роду хрестителів. З хороброго роду. Мудрого роду. Козацького роду. Ми не сироти й не знайди. Ми нащадки могутньої країни, яка була центром Європи. Але ми маємо не тільки почуватися відповідно. Ми маємо поводитися відповідно”, – наголосив Президент.

Зокрема він зазначив, що український народ – спадкоємці державності, яка існувала понад 1000 років тому!

“І ми починаємо відзначати День Української державності. Її точкою відліку ми вважаємо рік заснування Києва. Столиці Київської Русі – України, яку недаремно називають містом, де все починається. Тут починалося православ’я, тут взяла початок старослов’янська мова, правонаступницею якої є сучасна українська мова. Тут почалась і наша державність. Зародження нашої державності ми будемо відзначати в день розквіту нашої державності – у день Хрещення Київської Русі – України. І про все це я підписую сьогодні відповідний указ”, – підкреслив президент.

Тож з наступного року 28 липня усі українці відзначатимуть День Української державності!
Фото з мережі.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...