Через нестачу кисню задихається риба: як рятують рибу в Опішнянській громаді

Поділитися новиною

 

Для порятунку риби водоймище збагачують киснем.

Рятувати рибу від того, щоб вона не задихнулася, взялися в Опішнянській територіальній громаді. На центральному ставку селища, який впорядкували кілька років тому та запустили туди чимало малька, нині проводять масштабні роботи із аерації – збагачують водоймище киснем. Адже через нестачу повітря риба підпливає на поверхню води й існує загроза, що вона загине.

Кілька років тому з цього ставка вже вивезли понад дві тонни мертвої риби, тоді так і не змогли встановити причину мору риби. Зараз, щоб не допустити такої ж ситуації, селищна влада та спілка рибалок пішли на випередження та подають кисень, якого не вистачає з допомогою аераторів, розповіли в пресслужбі Опішнянської селищної ради.

– Саме зараз силами СКП «Опішня-благоустрій» та всіх небайдужих жителів проводяться роботи по рятуванню риби – аерації (збагаченням повітрям кисню). ДПРП 12-та Державна пожежно-рятувальна частина смт Опішня надала відповідне обладнання, – написали на сторінці громади.

Додамо, кисневе харчування особливо важливе для штучних водойм улітку, бо через нестачу кисню вода замулюється, заростає водоростями, починає смердіти, а риба – гине.

Фото: “Коло” та пресслужба Опішнянської ТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...