УЖЕ РІК ГУЛЯЄ ПО ПЛАНЕТІ. 17 ЛИСТОПАДА – РІЧНИЦЯ ВИЯВЛЕННЯ ПЕРШОГО ПАЦІЄНТА З КОРОНАВІРУСОМ

unnamed
Поділитися новиною

unnamedПерший випадок зараження коронавірусом у Китаї зафіксували 17 листопада минулого року. 55-річний чоловік у провінції Хубей, можливо, був першим, хто заразився вірусом 17 листопада.

Про це повідомляє South China Morning Post з посиланням на дані уряду.

“Про перший випадок захворювання, спричиненого новим коронавірусом Covid-19 у Китаї, стало відомо 17 листопада”, – йдеться у повідомленні.

Відтоді щодня реєстрували від одного до п’яти нових випадків. До 15 грудня загальна кількість заражень становила 27, а до 20 грудня кількість сягнула 60 осіб.

27 грудня лікар з провінційної лікарні інтегрованої китайської і західної медицини провінції Хубей Чжан Цзісянь повідомив китайським органам охорони здоров’я, що захворювання було викликане новим коронавірусом.

З перших дев’яти випадків, про які повідомляли у листопаді, – 4 чоловіки та 5 жінок – жоден не був підтверджений як “нульовий пацієнт”. Всі вони були віком від 39 до 79 років, але невідомо, скільки серед них було жителів Уханя, епіцентру спалаху.

Як пише видання, цілком можливо, що були випадки, що датуються раніше ніж 17 листопада.

За даними онлайн-карти поширення Covid-19 від Google, станом на ранок 17 листопада 2020 року, у світі коронавірусом заразилися 55 021 938 людей, в Україні – 561 581.

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...