Історичний серіал про події на Полтавщині виклали у вільний доступ

i budut liudy 1
Поділитися новиною

i budut liudy 1У вільний доступ виклали серіал за мотивами роману Анатолія Дімарова “І будуть люди“. Усі 12 серій з’явилися на офіційному Youtube-каналі компанії Film.ua.

Режисером екранізації виступив Аркадій Непиталюк, а над сценарною адаптацією працювали Тетяна Щегельська та Тарас Серед акторів, які з’являться на екрані: Катерина Григоренко, Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Віктор Жданов, Олена Борозенець, Костянтин Темляк та інші, пише Читомо.

“Серіал побудований у формі саги. Через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне — бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії”, – йдеться в анотації.

Всього серіал матиме 12 епізодів, а також 12 персонажів.

Перший том роману Анатолія Дімарова “І будуть люди” побачив світ у видавництві Радянський письменник ще у 1964 році. У 1982 році автор отримав Шевченківську премію за останню, третю частину цього роману, який має назву “Біль і гнів” (1974, 1980).

Як повідомляли в Північно-східному міжрегіональному відділі Українського інституту національної пам’яті, серіал має безпосередній стосунок до Полтавського краю. Його відзнято за романом уродженця міста Миргород на Полтавщині, письменника Анатолія Дімарова; автором сценарію є письменник родом з Полтави Тарас Антипович; події відбуваються на  Полтавщині в буремні часи  ХХ століття: перша світова війна, Українська революція 1917-21 рр. – створення Української Центральної Ради, постання Української Народної Республіки (УНР), окупація УНР і прихід комуністичної влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...