Полтавського терориста ліквідовано

117288
Поділитися новиною

117288Вночі 1 серпня поліцейські знайшли і ліквідували Романа Скрипника, який 23 липня захоплював в заручники поліцейського.

Зловмисника застрелили біля селища Опішня Зіньківського району Полтавської області.

“01 серпня, близько 02.00, на околиці селища Опішня Зіньківського району під час проведення розшукових заходів щодо розшуку Скрипника, у один із нежилих будинків зайшов начальник СРПП Зінківського відділення Гадяцького відділу поліції капітан поліції Гума, та виявив злочинця. У подальшому Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв у заручники поліцейського. Гума мав при собі табельну зброю. З метою затримання зловмисника введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім». Злочинця було ліквідовано співробітниками поліцейського спецназу КОРД через влучний постріл. Заручник мав три секунди для того щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим. У Романа Скрипника була можливість здатись поліції і залишитись живим, хоча і провести багато років за решіткою. Але він сам обрав свій шлях” – написав Антон Геращенко, заступник міністра МВС.

skrypnik 3 5f24f8bdcb8f6

Правоохоронці не могли знайти його понад тиждень. Раніше Роман Скрипник був судимий за дрібну крадіжку, шахрайство, зберігання наркотиків.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Національна поліція України.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...