«Поки не займався цим питанням»

141
Поділитися новиною

141Так відповів міський голова Володимир Нестеренко на питання стосовно роботи сміттєсортувальної лінії, яку КП «Сервіс» встановило на території міста. 

Нагадаємо, у лютому на території бази КП «Сервіс», яка розташована на вулиці Енгельса, розпочала роботу сортувальна лінія. Сміття з усього району спеціальними автомобілями звозили саме сюди для подальшого сортування. Тобто, у той час, поки  

міська рада не може знайти місце, щоб встановити вже давно придбану сортувальну лінію, бо намагається врахувати інтереси усіх жителів громади, районна рада розпочала сортувати сміття «під носом» у гадячан.

З-поміж тих, хто бурхливо відреагував на цю подію, був і міський голова. Тоді у телефонній розмові із кореспондентом він стверджував, що питання встановлення лінії вирішили у незаконний спосіб, без дозволів громадських слухань та погоджень проєктної документації. Тому він, як посадова особа, пообіцяв, що контролюватиме це питання особисто:  при міській раді створять ініціативну групу, проведуть громадські слухання, направлять звернення до прокуратури та правоохоронних органів. У будь-якому випадку, запевнив, що «цього так не залишить і ніякої сортувальної лінії у Гадячі не буде».

Ми ж пообіцяли, що слідкуватимемо за продовженням цієї історії. Тому днями зателефонували до Володимира Нестеренка, щоб дізнатись, чи є хоч якісь результати? Чесно кажучи, під час короткої розмови здалося, що міський голова зовсім не зацікавлений у вирішенні цієї проблеми. Сказав, що результатів не знає, бо поки не займався цим питанням. Також зауважив, що нібито зараз лінія не працює.  Хоча ми маємо зовсім протилежні дані: вже не раз спостерігали, як під час сортування літають поліетиленові пакети…

Не зрозуміло, чому це питання перестало бути актуальним. Чи вже все законно?

Оксана Кириченко

Фото використане як ілюстрація.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...