Збір коштів на закупівлю препаратів та медзасобів продовжується

збір або цю
Поділитися новиною

збір або цюУ кризових ситуаціях українці об’єднуються миттєво. У 2014 році, коли російська армія розпочала війну на Сході, добровольці та волонтери захистили країну та забезпечили армію усім необхідним. Сьогодні, коли нашому здоров’ю та життю загрожує коронавірус, ми змушені мобілізуватися знов. Із початком оголошення карантину низка українських підприємців заявили про дуже важливі ініціативи.

Редакція тижневика «Базар Медіа в Україні» також вирішила приєднатись до ініціативи і закликає підприємців і небайдужих жителів Гадяча та району згуртуватись і долучитися фінансово до боротьби з коронавірусом. Відомо, що КНП «Гадяцька ЦРЛ» має всього 8 апаратів штучної вентиляції легень. Також адміністрація закладу повідомляє, що має в наявності протиепідемічні костюми із захисними окулярами та інші засоби захисту. Але цього недостатньо.

Приємно, що чимало небайдужих жителів міста та району підтримали нас і долучилися до збору коштів. Неабияку фінансову допомогу лікарні надали великі агрохолдинги, підприємці, представники бізнесу. Окрім цього, маємо інформацію про те, що деякі місцеві підприємці допомагали не коштами, а речами, потрібними інфекційному відділенню.

Початок уже є! Але збір коштів продовжується. Усі, хто має бажання допомогти, можуть приносити гроші безпосередньо до редакції (на час карантину ми працюємо, але в закритому режимі). За більш детальною інформацією телефонуйте 050 80 11 885.

Наголошуємо, що інформація про використання коштів, обов’язково буде оприлюднена.

Зараз важливо скоординувати допомогу туди, де найбільше її потребують. І пам’ятати про захист медичних працівників, які зараз знаходяться на передовій боротьби з вірусом, щоб в потрібний момент вони захистили нас! Коли ми разом – нам до снаги впоратися з будь-якою проблемою.

Олександр Товстий

LIVE OFFLINE
track image
Loading...