В Полтавській області ринки не працюватимуть

ринок копия
Поділитися новиною

ринок копияПро це йшлося на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА.

« 30 березня надійшла постанова від головного санітарного лікарі області щодо роботи продовольчих ринків, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов . – В ній чітко прописано за яких умов можна ці ринки відкрити. Проконтролювати виконання цих вимог буде важко, тому в області поки що ринки не відкриваємо, щоб уникнути масового зараження людей. Усі органи місцевого самоврядування області отримають цей документ і мають слідкувати за його виконанням”.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину, але наказало суворо дотримуватись певних обмежень. Про це йдеться у постанові головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 30 березня, текст якої опублікований на сайті МОЗ.

Згідно з документом, при здійсненні торгівлі на ринках необхідно дотримуватись наступних умов:

– це має бути ринок харчових продуктів;

– на ринку можуть знаходитись не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі;

– відстань між покупцями в чергах має бути не менш ніж 1,5 метри;

– торговці та покупці повинні мати на собі засоби індивідуального захисту;

– для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі має становити не менше ніж 3 метри.

Проте більшість органів місцевого самоврядування в країні прийняли рішення не відновлювати роботу ринків до самого завершення карантину, як спочатку і планувалося.

“БМ”

Фото із архіву тижневика. 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...