Уряд оприлюднив перелік лікарень Полтавщини, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом

лікарня
Поділитися новиною

лікарняКабінет міністрів визначив 240 закладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. З них 12 — у Полтавській області. Це лікарні першої хвилі, тобто вони першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у випадку збільшення кількості хворих. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України.

У МОЗ наголосили, що ці лікарні призначені для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується. Пацієнти, які відчувають симптоми COVID-19, не можуть самостійно приходити у до таких закладів. Це може загрожувати їхньому здоров’ю. Якщо ви відчуваєте у себе симптоми COVID-19, потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю. За наявності важких симптомів (температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання) — дзвонити до 103.

1          КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради

2          КНП Карлівська ЦРЛ ім. Л. В. Радевича

3          КНП «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області

4          КНП Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради

5          КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради

6          КНП «Миргородська центральна районна лікарня» Миргородської районної ради

7          КНП «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області»

8          КНП «Лікарня інтенсивного лікування I рівня м.Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»

9          КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»

10        КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради»

11        КНП «Кременчуцька міська дитяча лікарня»

12        КНП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»

Пріоритетною для вибору лікарень була безпека пацієнтів — щоб госпіталізовані з COVID-19 отримували всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану, а ті, хто потрапив з приводу інших захворювань, не перетинались з інфікованими коронавірусом та безпечно проходили лікування.

Відповідно до даних, які отримала Нацслужба здоров’я, всі ці лікарні мають необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус. У 240 закладах передбачено 4,1 тисячі місць для ізоляції хворих, 67 тисяч ліжок-місць, понад 1800 апаратів штучної вентиляції легень та 5855 лікарів-інфекціоністів, анестезіологів, терапевтів та педіатрів.

Актуальну інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності НСЗУ наносить на інтерактивну мапу. Так, за даними Служби, Полтавщина сьогодні має 113 місць для ізоляції хворих, 2663 ліжко-місць, 470 з яких — інфекційних та 76 — у відділення інтенсивної терапії, 107 апаратів ШВЛ, 63 анестезіологи та 154 лікарі (інфекціоністи, терапевти, педіатри).

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...