Гадячанин переміг у міжнародному турнірі з кікбоксингу «SLOVAK OPEN 2020» федерації WAKO

DSC 3809 копия
Поділитися новиною

DSC 3809 копияМіжнародний турнір з кікбоксінгу проводився в столиці Словаччини місті Братислава. Участь у змаганнях брали команди 12 країн світу серед яких понад 90 – спортивні клуби з кікбоксингу.

Учасники ГО «Гладіатор» разом із тренером Владиславом Божком, повернулися додому з перемогою.

DSC 3806 копия

Данило Вошанов провів 9 поєдинків протягом одного дня, у семи здобув перемогу. Олександр Скляр приймав участь у поєдинках за версіями К1 та Фулконтакт і виборов 2 медалі, з яких 1 золота, та чемпіонський пояс SLOVAK 2020 з кікбоксингу.

Дмитро Коваленко у півфіналі нокаутував суперника, але у фіналі, нажаль, поступився.

Найближчим часом гадяцькі кікбоксери планують прийняти участь у змаганнях на Кубок Світу, які пройдуть в Австрії. А поки що готуються до участі у міжнародному турнірі «КУБКУ ТОТАЛ ФАЙТУ» за версією TF-1 та TF-2, який проводитимуть в Києві.