Гра, яка навчає «виживати» в інтернеті

i75 ArticleImage 24149
Поділитися новиною

i75 ArticleImage 24149На прикладах можна дізнатися, як працює медійне право, пише ms.detector.media

30 січня Центр демократії та верховенства права презентував гру «Вижити в Інтернеті – місія (не)здійсненна», яка допоможе користувачам перевірити рівень своєї медійної грамотності. 

Можна зіграти від імені різних персонажів: звичайного користувача, блогера чи журналіста. Зрештою, ви зможете оцінити, наскільки добре ви орієнтуєтесь в інтернет-середовищі. Головними темами є приватність, популярність, впливовість та фінанси.

«При створенні гри ми проаналізували законодавство європейської практики та законодавство різних юрисдикцій, зокрема США. Також ми включили стандарти політик спільнот, таких як Facebook та Instagram. Ми спонукаємо користувачів пам’ятати не лише про закон, а й звертати увагу на правила спільноти. Саме вони часом обмежують нас у певних опціях, але при цьому надають додаткові інструменти, про які більшість не підозрює», — зазначила Єлизавета Алексіюк, юристка з медійного права ЦЕДЕМ.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens розповідав про інструмент під назвою «Фейкогриз». Він працює на основі штучного інтелекту і повідомляє користувачам про маніпуляції та дезінформацію в новинах. «Фейкогриз» доступний як розширення для браузера Mozilla Firefox та як бот у Telegram.

Зображення: ЦЕДЕМ

LIVE OFFLINE
track image
Loading...