Хочуть заборонити секонд-хенд: усі подробиці

Second hand clothes in the store
Поділитися новиною

Second hand clothes in the storeСеконд-хенд в Україну можуть перестати завозити.

Міністерство соціальної політики може заборонити ввезення на територію України секонд-хенду. В даний час відомство працює над цим, тому що держава втрачає гроші на несплаті митних платежів. Про це заявив заступник міністра соцполітики Олег Коваль, повідомляє “Укрінформ”.

Коваль зазначив, що Міністерство соцполітики дозволить ввозити тільки обладнання для водолазів, спеціальну форму високої якості, яка захищає пожежників і т. д.

Він підкреслив, що таке рішення міністерства пов’язано з тим, що в Україні дуже часто під виглядом гуманітарної допомоги без митного оформлення завозять речі, які потім продають в відповідних магазинах.

Коваль зазначив, що по його підрахунках, щотижня через несплату митних платежів держава втрачає близько 2 мільйонів доларів. При цьому в рік ця сума становить від 2 до 3 мільярдів гривень.

“Ми вимагаємо від державних установ листи-звернення на Міністерство соціальної політики, що вони чекають гуманітарну допомогу в певній кількості з установкою на баланс”, – зазначив Коваль.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...