Немає акредитації – немає посвідчення водія

voddiy
Поділитися новиною

voddiyДо редакції звернулась група студентів Гадяцького ВПАУ (усього 8 осіб). Вони скаржились, що після закінчення третього курсу навчання не змогли отримати водійські посвідчення категорії «В» та «С»:

«Училище набрало студентів на спеціальність «тракторист». Навчались три роки у травні закінчили, отримали посвідчення тракториста і дипломи, у яких вказано «водій категорії В, С». Але посвідчення на право керування транспортом вказаних категорій досі не отримали. Так у всіх студентів третього курсу, а це близько 100 чоловік.

 

Ми пройшли навчальний курс, здавали кошти на пальне, у травні вже повинні були здавати екзамен і отримати водійські посвідчення у сервісному центрі, але нас без пояснень не допустили до здачі екзамену…

Запитували у майстрів, які проводили навчання: що сталося? Нам сказали, що зробили усе, що від них залежало – документи здали вчасно. Виявилось, що на момент навчання в училища не було відповідної акредитації. Тобто вони взагалі не мали права нас навчати.

Скандал вже був, батьки ходили скаржитись. Але дирекція навіть не повідомила скільки чекати – відразу сказали, що в червні будемо здавати, потім – у вересні. А скоро наші документи про навчання і медичні довідки, за які ми платили гроші, Сервісний центр вважатиме недійсними. Що тоді? Усе дарма?»

За коментарем стосовно цієї ситуації ми звернулися до Олександра Мигаля, директора Гадяцького ВПАУ. Він повідомив, що питання намагаються вирішити у найкоротші терміни. Нібито однією із причин затримки видачі посвідчень було те, що Міністерство довго переоформлювало училищу право оперативного управління майном. Між тим закінчилась акредитація, і, як стверджує директор, через «бюрократичний механізм» справа затяглась. Така проблема у Гадяцькому ВПАУ виникла вперше. У той же час він запевняє, що всі необхідні документи для поновлення акредитації уже зібрані, зауваження усунені. Гарантує, що жодних проблем стосовно терміну довідок чи інших документів у студентів не виникне. До того ж, їм нададуть техніку і додаткові консультації. І наостанок запевняє, що в жовтні у студентів нарешті приймуть екзамен.

«БМ»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...