УВАЖНО ПАРКУЙТЕ АВТОМОБІЛІ ТА НЕ ЗАТРИМУЙТЕСЯ ПІД ДЕРЕВАМИ

630 360 1524199810 2944
Поділитися новиною

630 360 1524199810 2944

ЗАВТРА В УКРАЇНІ ПРОГНОЗУЮТЬ СИЛЬНІ ВІТРИ

Антициклон Corina та циклонічність десь аж поблизу Каспійського моря протистоять і це протистояння створює умови для сильного вітру. Україна, як завжди, опиняється у цій зоні боротьби, і тому 22-го серпня в більшості наших областей очікується поривчастий, до сильного, вітер.Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила синоптик Наталка Діденко.

– Візьміть це до уваги, уважно паркуйте автомобілі та не затримуйтеся довго під старими великими деревами, – зазначила синоптик.

Спека триватиме на Півдні, Сході та в більшості центральних областей, +30+35 градусів.

На Заході повітря у четвер стане значно свіжішим, +23+28 градусів.

Також послабне спека у північних областях, завтра там очікується +25+29 градусів.

Дощів не буде, домінуючою залишається суха повітряна маса, хіба окремі локальні опади можливі навколо Карпат та на північному сході.

У Києві, який належить до північної частини України, також завтра стане легше дихати, протягом дня передбачається +26+28 градусів. Сонячно, сухо. До кінця тижня, на День Прапора і День Незалежності, у столиці буде погода без змін, сонячно та близько +25+28 градусів.

– Ще є час, дістаньте свою улюблену вишиванку, подумайте, кому подарувати на свято, раптом в кого нема, кому з льону з довшим рукавом, кому з батисту, залежно від синоптичної ситуації вашої місцевості та максимальної температури повітря, – підсумувала Наталка Діденко.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...