У Гадячі стартували ремонти

місто
Поділитися новиною

містоІз початку квітня чи не щодня на офіційній сторінці міського голови у Фейсбуці бачимо повідомлення про те, що у Гадячі розпочався сезон ремонтних робіт.

От, наприклад, уже відзвітували , що зроблено капітальний ремонт бітумної покрівлі житлового будинку по вул. Шевченка, 38, вул. Воровського, 9 і вул. Гагаріна, 84. Також провели поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Лохвицька. І ще проклали новеньку тротуарну доріжку біля будинку по вул. Полтавська, 56.

А у вівторок, 23 квітня, розпочали підготовку до капітального ремонту вулиці Гетьманська: спочатку демонтують старі бордюри, а потім приступлять до дорожнього покриття. До речі, загальна вартість ремонту цієї вулиці становить 1 438 157 гривень.

Сподіваємось, що фотозвіти відповідають дійсності, а описані роботи – лише початок того, що втілять у життя цього року. Тому беремося слідкувати за кількістю, а головне якістю зробленого. Закликаємо і гадячан долучитись до нашого імпровізованого «моніторингу». Помітили, що тече щойно відремонтований дах чи у новому асфальті з’явилася вибоїна? Робіть фото і надсилайте нам. Ми обов’язково висвітлимо результат робіт міської влади.

«БМ»

На фото: початок ремонту вулиці Гетьманська

LIVE OFFLINE
track image
Loading...