17 квітня – День пожежної охорони, свято тих, хто щодня рятує людські життя

384474 1
Поділитися новиною

384474 1Так вже вийшло, що працівники пожежної охорони відзначають своє професійне свято двічі в році: 17 вересня — разом з іншими співробітниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України) в День рятівника, а 17 квітня — День пожежної охорони України. Вперше День працівників пожежної охорони був заснований президентом України Леонідом Кучмою у 1995 році. Святкувався він щорічно 29 січня.

У 2004 році президент Віктор Ющенко скасував День працівників пожежної охорони та День рятівника, заснувавши замість них нове професійне свято — День працівників цивільної оборони. Нове свято проіснувало три роки, після чого було вирішено відродити День рятівника, який відзначається з 2008 року 17 вересня, в день святкування православною церквою ікони Божої Матері «Неопалима Купина». А в 2013 році було ухвалено і День пожежної охорони на підтримку ініціативи громадських організацій та МНС, ухваливши відзначати його 17 квітня. У 2014 році була сформована Державна служба з надзвичайних ситуацій, а державні пожежні частини отримали статус «рятувальних».

Тим не менш, День пожежної охорони ніхто офіційно не відміняв, тому багато співробітники пожежних підрозділів продовжують відзначати своє професійне свято у квітні.

Шановні працівники та ветерани пожежної охорони колектив редакції “Базар Медіа в Україні” приєднується до вітань!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня пожежної охорони!

Ви обрали одну з найблагородніших, найгуманніших професій – відвойовувати у вогняної стихії людські життя, рятувати природні та матеріальні багатства.

Безліч зразків мужності й самовідданості під час ліквідації пожеж краще будь-яких слів свідчать, що рятувальна служба Полтавщини об’єднує людей незламного духу, загартованих нелегкими випробуваннями.

Щиро дякуємо за вірність службовому обов’язку, за мужність та героїзм у боротьбі з незваним лихом.

Бажаємо вам, шановні пожежники, міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та добробуту! Нехай ваші серця завжди зігріває тепло людської шани!

LIVE OFFLINE
track image
Loading...