У Гадяцькій гімназії – благодійна ярмарка

DSC 4726 копия
Поділитися новиною

DSC 4726 копияУ Гадяцькій гімназії сьогодні, 12 квітня, проходить благодійна ярмарка-продаж саджанців та насіння квітів. Захід приурочено до всеукаїнської акції  «Серце до серця». Кошти, зібрані під час ярмарки, передадуть на обладнання для дитячих лікарень.

Вчителі, учні та працівники гімназії поставилися до акції більш ніж серйозно – саджанці, принесені із дому, на кожній перерві сьогодні можна придбати у фойє закладу. Старшокласниці уміло запропонують і підберуть кожному саме ту квітку, яку вам потрібно.

До речі, колектив редакції також зробив свій невеличкий внесок – на ярмарці придбали кілька саджанців.Квіти, які залишаться після ярмарку, будуть висаджені на території гімназії.  

Україна об’єднується для того, щоб допомогти дітям із хворобами серця, тож не будемо осторонь. Підтримаймо!

ДОВІДКОВО:

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Мета акції – збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для обласних лікарень України. Зібрані кошти спрямують на допомогу дітям із вадами серця.

 

Загалом щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця. Із них близько 1 500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду.

Оксана Кириченко 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...