«Бізнес» від газовиків

коновалове газ
Поділитися новиною

коновалове газДо редакції у понеділок, 8 квітня, звернулась гадячанка Віра Опришко:

«В Коновалове у нас батьківщина. Одного разу отримала дзвінок від сусідів із села. Повідомили, що 19 грудня приїздили газовики, перескочили через паркан і опломбували стояк. Через кілька днів пішла у газове, щоб дізнатися за яких причин мені поставили пломбу – у мене все сплачено, ТО пройдене, усе в нормі, порушень немає. Там подивились, сказали, що був витік газу. Пообіцяли, що зателефонують, коли будуть їхати у село, і підключать назад.

Певний час мені ніхто не телефонував. А одного дня знову набрала сусідка, сказала, що газовики приїхали у село, тож якщо я хочу, щоб підключили, треба терміново їхати. Я приїхала, але мені сказали, що треба звертатись в управління, писати заяву, платити за щось. За що тільки – не пояснили, у мене ж порушень ніяких не було…

Поїхала я, таки заплатила за пуск газу, відшкодування витрат по відключенню газопостачання і транспортні виплати на відключення і включення – загалом 408 гривень 54 копійки.

Але найцікавіше попереду. Коли спеціалісти приїхали знімати пломбу, виявили, що ніякого витоку газу у нас не було. Це ж сказали і нам на відео (ми тепер вирішили фіксувати усе).

Отакий у них «бізнес» – заробляють гроші на пломбах. Сусіди кажуть, що таке буває часто: як є хто вдома, то просто перевіряють – і все, а у кого в дворах пусто, там пломбують і їдуть».

«БМ»

Фото використане як ілюстрація.

1 коментар до “«Бізнес» від газовиків

  1. Смело обращайтесь в районную прокуратуру с письменным заявлением. Пусть проводят расследование по данному факту и привлекают к ответственности должностных лиц.

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...