Що готує нам місячна повня в Овні

osen sentyabr listya
Поділитися новиною

osen sentyabr listya25 вересня: народний календар і астровісник

Сьогодні святого Автонома; чим зайнята нині звірина і що готує нам місячна повня в Овні.

Сьогодні віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці, а також священномученика Автонома, єпископа Італійського, який загинув мученицькою смертю в ІV столітті за сповідування християнства.

На Автанома, чи як його називали в народі Артамона, мисливці збиралися на перші колективні полювання, а звірі, тим часом, приглядали собі місця для зимівлі – нори та барлоги, всіляко облаштовуючи та утеплюючи їх. До цієї пори завершувалася й линька тварин на зиму. Українці спостерігали: якщо миші риють нори входом на південь – зима буде сувора. І якщо їх чимало з’являлося біля людських обійсть – то це теж було показником того, що на морози і сніг прийдешня зима не поскупиться. На зимову холоднечу вказувало також і те, коли кроти носять у нори багато стерні й соломи. Вполювати сьогодні  хоча б одного зайця було для мисливця не тільки великою радістю, але й добрим знаком на весь подальший мисливський сезон. Це були й останні дні перед Здвиженням (27 вересня), коли в лісах і степах, перед зимівлею повзали гади: вужі та гадюки.

Іменинники нині Афанасій, Іван, Микола, Олексій.

О 7:27 за київським часом – повня в Овні! Будьмо готові до жорстких рамок, занадто високих вимог, часом грубого порушення кордонів нашого «я» та перекладання відповідальності. Досягнення важливих цілей може бути заблоковане непередбачуваними обставинами, зокрема, втручанням інших людей у наші справи. Найближчим часом актуальними можуть стати новий перерозподіл повноважень і перегляд спільних зобов’язань. Необдуманий ризик у ці дні може призвести до вельми негативних наслідків. Уникайте імпульсивних рішень і конфліктів, до яких всіляко підштовхуватиме Овен – вони можуть мати руйнівні наслідки. Починаючи з середи, ситуація проясниться, чимало справ отримає новий поштовх для розвитку. Енергійного дня і чудового настрою!

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1902, –  – 2,5, а найтеплішим у 1924 – +29.

 

 
LIVE OFFLINE
track image
Loading...