Фотоконкурс #яімійдруг

48188315
Поділитися новиною

48188315Наш онлайн-фотоконкурс «#яімійдруг» розпочинаємо напередодні Дня домашнього улюбленця і присвячуємо усім тим, хто дарує нам свою безмежну любов, вірність і дружбу. Вони з нами і в хвилини радості, і в хвилини горя. Вони тішать нас  своєю присутністю та безпосередністю, інколи навіть мимовільними пустощами.

Гадячани мають можливість продемонструвати своє гарне ставлення до братів наших менших та отримати можливість виграти для них чудові подарунки: запас корму, стильний аксесуар чи іграшку.

Надсилайте фото разом зі своїм домашнім улюбленцем (до речі, напередодні нового року, вітаються фото саме із собаками) на електронну скриньку: bazarmedia@ukr.net з темою листа «На конкурс», або ж b 0 650 00 images article dogs article dog baby 10залишайте їх у соцмережах в коментарях до цього посту із хештегом #яімійдруг. У листі обов’язково вкажіть своє ім’я і тварини, а також контактний телефон та ім’я власника для зворотного зв’язку у випадку перемоги.

Трьох переможців буде визначено шляхом голосування через соцмереж. Фотографії для участі у конкурсі приймаються до 20 грудня включно.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...