В добру путь випускники!

Поділитися новиною

 

UCH_6544

UCH_6551UCH_6567UCH_6569UCH_6590UCH_6592UCH_6615UCH_6621UCH_6642UCH_6655UCH_6662UCH_6663UCH_6670UCH_6697UCH_6705UCH_6706UCH_6709

Останнім акордом в симфонії студентського життя 28 червня 2017 року відлунало Свято вручення дипломів випускникам Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського. Випускний – це свято радості і свято розставання. Таким запам’ятався випускний 50 випускникам спеціалізацій:  «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне пісенне

мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», «Народна хореографія». Сьогоднішні випускники – це змужнілі юнаки та чарівні дівчата, які 4 роки тому прийшли на навчання до Гадяцького училища культури, а вже випускаються із коледжу культури і мистецтв.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заслужений працівник культури України, директор коледжу культури і мистецтв А.М. Насменчук, який наголосив на тому, що згідно Указу Президента України № 111/2017 28 червня вся Україна святкує 21-у річницю Конституції України. Саме за Основним Законом України кожна людина має право на житло, на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування, а також право на освіту. Анатолій Миколайович сказав, що випускники – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша рідна Україна, побажав їм успіхів у подальшому житті та висловив сподівання, що всі вони не забудуть рідну almamater.

Теплі слова та настанови на майбутнє виголошували цього дня як викладачі, так і батьки студентів. Всі вітали зі святом випускників та бажали їм успіхів у реалізації фахових знань та творчих звершень у професійному зростанні. Учасників свята привітала почесний гість – начальник відділу культури Гребінківської РДА Ростислава Капелька.

Під оплески присутніх директор коледжу вручив дипломи випускникам спеціалізацій. Грамотами були нагороджені куратори випускних груп навчального закладу.

Музичні вітальні дарунки прозвучали для випускників від студентів II – III курсів.

Випускний відбувся в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за коледжом, що за час навчання став для колишніх студентів другою домівкою.

Тож побажаємо шановним випускникам, щоб знання, отримані в коледжі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків, допомогли досягти омріяних вершин, Божого благословення, щедрої долі та невичерпної енергії. Щасти вам у всьому! В добру путь!

О.В. Базавлук, викладач коледжу

LIVE OFFLINE
track image
Loading...