Гадяцький район – у лідерах

18519574 291360037969606 5955522982342199279 n
Поділитися новиною

18519574 291360037969606 5955522982342199279 n17 травня у Полтаві відбулися фінальні змагання спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. На стадіоні «Динамо» та спортивних майданчиках міста проходили ігри з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Збірна Гадяцького району була представлена у всіх видах змагань.

У волейбол грали голова районної ради, сільські голови та депутати с/р. Наша команда у своїй підгрупі виграла у збірної Миргородського району, але поступилася переможцям турніру з Решетилівського. Команда з міні-футболу стала першою у своїй підгрупі, вигравши у збірних Миргородського і Хорольського районів, у півфіналі обіграла збірну Котелевського, але у фіналі поступилася команді з Машівського району та зайняла 2 місце. У загальному заліку збірна команда Гадяцького району посіла 1 місце.