Переваги отримання пенсій через банківські установи

пенсія
Поділитися новиною

пенсіяКоли настає час оформляти пенсію, перед людиною постає питання: «Де отримувати виплату – у банку чи на пошті?»

Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії. Одержувати пенсію через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків – особистий вибір кожної літньої людини.

Виплата пенсій через банківські установи – це складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, що забезпечує економію пенсійних коштів на витрати, пов’язані із доставкою пенсій.

Одержання пенсії через банки має ряд переваг, а саме: відсутність черг; можливість отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час; зняття з поточного пенсійного рахунку як усієї зарахованої суми, так і її частини; можливість розраховуватися пластиковою карткою за товари та послуги (наприклад, оплату комунальних послуг); у разі відкриття карткового рахунку – можливість зняття коштів через мережу терміналів на території України, які працюють цілодобово.

У отримувачів пенсій через банк є ще одна незаперечна перевага. Якщо пенсіонер з якоїсь причини не зміг прийти за виплатою на пошту, кошти після 25 числа повертаються до Пенсійного фонду, і одержати їх можна буде лише у наступному місяці. Кошти, які перераховуються на рахунок у банку, залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок (карту). Для одержання пенсійної виплати через банківську установу необхідно відкрити рахунок у банку і написати відповідну заяву в територіальному управлінні Пенсійного фонду України або ж заяву можна залишити у відділенні банку, і працівники фінансової установи передадуть її до управління.

Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. У будь-який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого. Детальну інформацію з питань отримання пенсії через банківські установи можна отримати, безпосередньо звернувшись у відділ обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі (пл. Миру, 12) або за телефоном «гарячої» лінії 2-19-58.

Управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі

LIVE OFFLINE
track image
Loading...