Волейбол

Гадяч
Поділитися новиною

ГадячУ суботу, 18 лютого, у Миргороді  відбулися фінальні ігри чемпіонату Полтавської ОО ВФСТ «Колос» із волейболу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 6 команд –   переможців півфінальних змагань. Команди були розподілені на 2 підгрупи по 3 команди в кожній. Переможці підгруп грали у фіналі, команди, що зайняли другі місця, грали за 3-4 місце. Перемігши команду Кременчуцького району 2:0 та поступившись спортсменам Миргородського району 0:2, наші волейболісти у грі за 3 місце перемогли команду Решетилівського району з рахунком 2:1.

Команда від Полтавської ОО ВФСТ «Колос» була нагороджена грамотою, кожен гравець команди нагороджений грамотою та медаллю. Честь команди Гадяцького району захищали: Ю.Бутенко (с. Рашівка), О.Гулай (с. Сергіївка), І.Ричик (с. Розбишівка),  І.Стрільцов, В.Шевченко, І.Нога, В.Нога, В.Власюк (м. Гадяч).