Теніс

IMG 20170103 153047
Поділитися новиною

IMG 20170103 1530473 січня у спортивному залі Сергіївської ЗОШ відбулися змагання особисто жіночої та командної першості Гадяцького району із настільного тенісу. Усього взяли участь 6 команд. Кожна складалася з двох чоловіків та однієї жінки, які розіграли чемпіонат за коловою системою.

Без поразок турнірний шлях пройшла команда об’єднаної Сергіївської громади (Валентин Храпаль, Олександр Лавріненко, Ірина Олексюк), друге та третє місця вибороли відповідно команди «Петрівка-1» (Іван Даниленко, Максим Полтава, Аміна Вершняк) та «Петрівка-2» (Сергій Бахмат, Олександр Ященко, Віолета Пащенко). В особистій жіночій першості перемогу здобула Алла Журавель (с. Бобрик), друге місце виборола Ірина Олексюк (с. Розбишівка), третє місце – Віолета Пащенко (с. Петрівка-Роменська).

Команди-переможці та призери змагань від РО ВФСТ «Колос» нагороджені грамотами та медалями.