І знову про… сміття

Поділитися новиною

original 066fc84feb43f5bf7fa2588d8a4b6542Ця проблема, мабуть, є однією із найболючіших для нашого міста. Адже її ми обговорюємо так часто, як ніщо інше. Зі смітниками «борються» місцеві активісти, його намагаються прибирати комунальники і навіть самі жителі мікрорайонів. Проте, незважаючи на всі намагання, кількість смітників у місті не зменшується, а навпаки невпинно росте.

І якщо «свіжі» смітники намагаються прибрати якнайскоріше, то старі чомусь лежать роками. От, наприклад, страшенна купа мотлоху на перехресті вулиць С.Білохи і Щорса вже давно просто потребує уваги. Щорічно її, як фотомодель,  виставляють у соцмережах і друкують у ЗМІ, а реакції ніякої. Дивною здається і купа гілля на вулиці Терешкової, яка вже й зеленню поросла, а її чомусь ніхто прибирати не поспішає. А чого тільки варті величезні несанкціоновані звалища по ярках, які щороку лише інвентаризують – і на цьому справа закінчується.

«Провели об’їзд по смітниках. Виявили стільки-то!» – щорічно звітують комунальники. А що ж далі?

Наближається зима. Скоро неприбрані купи прикриє снігом – і проблема знову «зникне» до весни. Тому колектив редакції тижневика вкотре публічно звертає увагу усіх, хто причетний до благоустрою міста, на цю проблему.

«БМ»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...