Давайте дружити школами…

мовний табір

мовний табір

Поділитися новиною

мовний табірУ кінці квітня ми отримали офіційний лист від Міністерства освіти і науки України з важливою новиною: наша школа стала переможцем проекту «Go Global Camps» Національної програми вивчення та популяризації іноземних мов. Проект проходив у рамках Року англійської мови в Україні, мав 559 учасників із 20 областей. За результатами відбору статус «Go Camp» отримали 119 шкіл. Ми надзвичайно тішимось тим, що наша рідна третя школа є в числі переможців.

Ми переконані, що учні нашої школи вибороли право відпочити в таборі нового покоління – таборі із поглибленим вивченням англійської мови. До роботи у таборі було залучено іноземних волонтерів – носіїв мови: Ремігіуса Саучунеса та Лоуренса Сонена. Ініціативу участі школи у проекті активно підтримав і батьківський комітет, надали часткову фінансову підтримку та посильну допомогу в господарському облаштуванні території, на якій було розміщено табір.

Для відпочинку і роботи ми задіяли до 90 учнів 4-10 класів із поглибленим вивченням англійської мови. Учні 10-А класу проходили в таборі мовну практику, були загоновими вожатими. Ми розуміли, що на школі лежить неабияка відповідальність перед громадою міста та району, тому і просили підтримки та допомоги у всіх владних структур міста. Так, літній мовний табір «Ever Best» успішно закінчив роботу та дістав схвальні відгуки на обласному, національному та міжнародному рівнях.

Три табірні тижні нас зігрівав своєю турботою О. Гордієнко, директор Вельбівської школи. Ми переконані, що нашому табору дуже поталанило відпочивати і працювати серед такої чудової лісової природи, у такій затишній і дуже гарній школі, де працюють щирі і віддані дітям люди. Хочу щиро подякувати всім, хто долучився до такої потрібної справи, від імені адміністрації, учительського та учнівського колективів, батьківського комітету школи №3. Проект «Go Camps» є дуже своєчасним і важливим для нас, і ми достойно реалізували його лише дякуючи вам.

С. Данченко, заступник директора з НВР 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...