Свято молодості, енергійності та драйву

Щасливі гадячани

Щасливі гадячани

Поділитися новиною

Щасливі гадячаниЩорічно у останню неділю червня в Україні святкують День молоді. Святкували і гадячани. Вдало вибране місце для урочистостей на березі річки Псьол, тож відпочиваючі цього спекотного дня могли, не відриваючись від прохолодної водички, насолоджуватись концертом. А подивитись було на що.

Ще з 11-ої години ранку на пляжі розпочались змагання із пляжного волейболу і футболу. Поруч із активними видами спорту розташувались любителі силових видів спорту -армрестлінгу. Переможці змагань були нагороджені пам’ятними медалями. Словом, «вступна» частина святкування пройшла на ура. А от заключна чомусь сподобалась не усім глядачам. Уже який рік поспіль гадячани наполягають змінити «заїжджену» роками назву музичного фестивалю. От не подобається чомусь традиційне «На крилах юності», то можливо, уже час прислухатись до їхньої думки?

Та й пісенний репертуар мало відповідав молодіжним вподобанням – музичні привітання, були підібрані більше для старшого покоління. Лише кілька місцевих  молодіжних гуртів  своїми драйвовими виступами і врятували атмосферу свята.

Після завершення усіх урочистостей на гадячан очікувала дискотека. А на майбутнє хотілося б більше сучасного наповнення, нових сценаріїв, популярних конкурсів та квестів. Адже банальними піснями і виступами школярів не дуже вразиш нинішню молодь.     

«БМ»

{gallery}2016/26/1{/gallery} 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...