«Україна speaking»

«Україна speaking»

«Україна speaking»

Поділитися новиною

«Україна speaking»28 травня одночасно у 55-ти містах українці вчили англійську під час наймасштабнішого в історії України та світу уроку англійської мови. Акцію організувала громадська організація GoGlobal спільно із Посольством Сполучених Штатів Америки у рамках Року англійської мови та Днів Америки в Україні.

«Урок англійської об’єднав українців у понад 50-ти містах від Івано-Франківська та Львова до Маріуполя і Краматорська, від Одеси та Миколаєва до Києва й Чернігова.
Найбільші уроки англійської пройшли в Києві на Софійській площі та у Львові на майдані біля Театру опери та балету. У приміщенні Гадяцької школи №4 також зібралися бажаючі вивчати англійську мову у незвичайний спосіб.
Масовий урок англійської пройшов у форматі розмовного клубу, під час якого вчителі ставили питання, а учасники відповідали на них, спілкуючись між собою. Завершився урок підсумковим тестом. Результати акції будуть відомі орієнтовно за 2 місяці після того, як комітет Книги рекордів Гіннесса опрацює всі надані організаторами матеріали. Відео- та фотофіксація уроків, а також офіційні заяви незалежних спостерігачів слугуватимуть доказами для Книги рекордів Гіннесса. 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...