Змагання з волейболу серед дівчат.

Поділитися новиною

Змагання з волейболу серед дівчат.Волейбол
21 травня у Нових Санжарах відбулися змагання чемпіонату Полтавської ОО ВФСТ «Колос» з волейболу серед дівчат 2000 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь 6 команд. Наш район представляли дівчата Рашівської школи. Команди були розподілені на 2 підгрупи по 3 команди. Переможці підгруп грали у фіналі, команди, які зайняли другі місця змагалися за 3-4 місце.

У підгрупі наші волейболістки поступилися спортсменкам Новосанжарського району 0:2 та перемогли команду Решетилівського району 2:0. У грі за 3-4 місце наші спортсменки в напруженій боротьбі поступилися команді Глобинського району 0:2. Честь району захищали: Лада Андрусенко, Яна Коломієць, Ніна Пашко, Аліна Йощенко, Юлія Ярошенко, Марина Молчанова, Анастасія Манченко, Анна Лаврись. Готував команду до змагань тренер Володимир Андрусенко.