Фінал чемпіонату області

Поділитися новиною

Фінал чемпіонату області2 квітня в селищі Розсошенці відбулися ігри фінальної частини чемпіонату Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед юнаків, 2000 року народження та молодших. У змаганнях брало участь 6 команд, переможців зональних змагань. Команди були розподілені на 2 підгрупи по 3 команди в кожній. Переможці підгруп грали у фіналі, ті, що зайняли 2 місця – за 3-4 місце, треті місця – за 5-6.

Поступившись командам Миргородського та Решетилівського районів, в грі за 5-6 місце наші спортсмени перемогли команду Хорольського району. За команду виступали: Владислав Сизьон, Олег Сватковський, Станіслав Пшеничний, Владислав Линець, Валентин Даниленко, Вячеслав Мироненко, Олександр Бондаренко, Віталій Потапенко, Олександр Батура.