Ремонт дороги, камери у місті та медалі чорнобильцям

Ремонт дороги, камери у місті та медалі чорнобильцям

Ремонт дороги, камери у місті та медалі чорнобильцям

Поділитися новиною

Ремонт дороги, камери у місті та медалі чорнобильцям26 лютого відбулося засідання п’ятої сесії Гадяцької райради сьомого скликання.

Відтепер рішення районної ради на її пленарних засіданнях прийматиметься відкритим поіменним голосуванням, крім випадків, коли закон передбачає таємне голосування.

Поіменне голосування здійснюється шляхом підняття рук. Підрахунок голосів здійснює лічильна комісія, яка створюється на кожному пленарному засіданні за пропозиціями депутатських фракцій. Після закінчення голосування результати підрахунків заносяться до списку поіменного голосування, який підписується членами лічильної комісії. Результати голосування будуть оприлюднені на сайті районної ради в день голосування.

На початку сесії обрали секретаріат та лічильну комісію. За пропозиціями депутатів до складу секретаріату ввійшли: Микола Волик, Зеновій Шморгун та Анатолій Цимбал. Лічильну комісію обрали в кількості 3 осіб: Микола Грицан, Іван Гурський, Сергій Інзик.

Начальник Гадяцького відділу поліції Віталій Ботвина виступив на сесії районної ради та доповів присутнім про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку. «…На даний час у місті встановлено 20 камер відеоспостереження. У ході реалізації районної програми протидії злочинності на 2016-2010 року планується встановити ще 20 відеокамер по місцях масового скупчення людей у районах із несприятливою криміногенною обстановкою, а також на виїздах та в’їздах до районного центру. Планується встановити камери із системою «Рубіж», що дозволяє ідентифікувати транспорті засоби, які перебувають у розшуку, а також отримати іншу оперативну інформацію. Оптимізувати системи контролю, установивши GPS-трекери. Забезпечити функціонування систем відеоспостереження та встановлення кнопок тривожного виклику на об’єктах державної, комунальної та приватної власності (на автозаправних станціях, у цілодобових магазинах, автостоянках тощо)». 

Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту осіб із обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки:

10 тис. грн виділено з районного бюджету для комісії по наданню матеріальної допомоги при райдержадміністрації.

30 тис. грн прийнято з міського бюджету для надання матеріальної допомоги на пільговий проїзд міського населення.

55 тис. грн – на оздоровлення учасників АТО.

Внесено зміни до районної Програми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці, учасників АТО на період 2015-2016 роки.

109 тис. 900 грн – виділено для завершення ремонту приміщення Гадяцької районної організації інвалідів;

25 тис. грн – на Чорнобильську програму (придбання ювілейних медалей).

Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2010 роки:

1000 тис. грн – для організації спортивних змагань Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік:

200 тис. грн – ремонт дороги Хитці – Плішивець;

700 тис. грн – капітальний ремонт дороги Гадяч – Липова Долина;

на 7 млн 775 тис. грн –  збільшуються видатки по установах освіти, у тому числі за рахунок залишку освітньої субвенції – 1 млн 416 тис. грн;

2 млн 354 тис. грн – субвенція із районного бюджету;

4 млн 4 тис. грн – субвенція із сільських рад;

2 млн 306 тис. грн – збільшуються видатки по ЦРЛ;

199 тис. 600 грн – збільшуються видатки по соціальному захисту за рахунок районного бюджету.

Оксана Руденко

1 коментар до “Ремонт дороги, камери у місті та медалі чорнобильцям

  1. 1000 тис. грн – для організації спортивних змагань Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

    Что-то многовато. Может опечатка?

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...