Поліція установили осіб, що скоювали крадіжки у пенсіонерів

Поліція установили осіб, що скоювали крадіжки у пенсіонерів

Поліція установили осіб, що скоювали крадіжки у пенсіонерів

Поділитися новиною

Поліція установили осіб, що скоювали крадіжки у пенсіонерівДо Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області надійшов лист, в якому містилися три звернення від пенсіонерок одного із сіл Гадяцького району. Жінки повідомляли про те, що невідомі особи скоїли крадіжки продуктів харчування із їх льохів, та просили правоохоронців розшукати зловмисників.

Відразу ж до заявниць виїхали інспектори поліції, які обслуговують територію даних населених пунктів, С. Шестопалов та  Р. Бойко разом із начальником відділу патрульної поліції Р. Тракалом. У ході розмов інформація, викладена в листі, підтвердилась.

Правоохоронці розпочали проводити перевірку всіх осіб, які могли бути причетні до вчинення вищевказаних злочинів, і в першу чергу тих громадян, які найчастіше навідувались до стареньких. У поле зору поліцейських потрапили троє мешканців того ж населеного пункту, двоє з яких є неповнолітніми. За попередньою інформацією, зловмисники проникали в льохи і виносили звідти консервацію та інші продукти харчування, а потім смакували викраденим в одному із будинків, де ніхто не мешкає.

Наразі по даних фактах відкрито кримінальні провадження за ч.3 ст.185 КК України (Крадіжка). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. Поліцейські проводять перевірку на причетність даних осіб до вчинення інших злочинів на території району.

Гадяцький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області

LIVE OFFLINE
track image
Loading...