Змагання із волейболу та баскетболу

Поділитися новиною

Змагання із волейболу та баскетболуУ суботу, 12 грудня, у смт Нові Санжари відбулися фінальні змагання кубку обласної організації ВФСТ «Колос» із волейболу серед чоловіків. У змаганнях брало участь 6 команд, які були розподілені на 2 підгрупи по 3 команди в кожній. Переможці підгруп грали у фіналі. Команда нашого району перемогла спортсменів Нових Санжар із рахунком 2:0 та поступилася команді Решетилівського району 1:2.

Наші волейболісти у своїй підгрупі зайняли 2 місце. Честь нашої команди захищали: Ю. Бутенко, І. Нога, В. Нога, Г. Гетьманський, Ю. Зозуля, І. Ричик, Р. Пригорницький, О. Гулай.

Минулого четверга на базі спеціалізованої школи №4 відбулись районні змагання із баскетболу серед хлопців міських шкіл.