Гра за 1 місце чемпіонату Гадяцького району з футболу

гра за 1 місце чемпіонату Гадяцького району з футболу

Поділитися новиною

гра за 1 місце чемпіонату Гадяцького району з футболуВ неділю, 27.09.2015 року на міському стадіоні «Колос» відбулася гра за 1 місце чемпіонату Гадяцького району з футболу між командами «Хорол» с.Краснознаменка та «Сини ланів» с.Мартинівка. З результатом 2-1 перемогли футболісти «Хорол» с.Краснознаменка. Після гри відбулося нагородження команд переможця та призерів змагань.

Третє місце за підсумками чемпіонату посіла команда «Старт» с.Лютенька, на другому спортсмени команди «Сини ланів» с.Мартинівка,чемпіоном району стала команда «Хорол» с.Краснознаменка. Команда переможець та призери змагань нагороджені від РОВФСТ «Колос» кубками та грамотами. Кожен гравець команди переможця та призерів змагань нагороджені медалями.

Нагородження проводили : заступник голови Гадяцької РДА С.М. Бондаренко та голова РОВФСТ «Колос» М.І.Колотвінов.