Фінальні iгри чемпіонату з мiнi-футболу

турнір з міні-футболу серед дівчат

турнір з міні-футболу серед дівчат

Поділитися новиною

Фінальні iгри чемпіонату Полтавської обласної організації з мiнi-футболу У суботу, 19.09.2015 року, на спортивному майданчику КДЮСШ вiдбулися фінальні iгри чемпіонату Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» з мiнi-футболу серед ветеранів – 45 рокiв i старшi. У змаганнях брали участь 5 команд, які були розподілені на 2 підгрупи. Команди-переможці підгруп зустрічалися в фіналі, а команди, які зайняли другі місця, грали за 3-4 місце.

 

Команда нашого району, програвши спортсменам Полтавського району з рахунком 0:1, у грі за 3 місце перемогла машівську команду з рахунком 5:1. У фіналі команда Полтавського району перемогла лохвичан 2:0.

Команда-переможець від обласної організації ВФСТ «Колос» нагороджена кубком та грамотою, команди-призери – грамотами. Кожен гравець команди-переможця та призерів нагороджені грамотами та медалями. Також від головного спонсора змагань були нагороджені статуетками кращі гравці змагань. Ними стали Віталій Житченко (Гадяцький район), Олег Рева (Полтавський район), Віктор Мусієнко (Лохвицький район).

LIVE OFFLINE
track image
Loading...