Кубок району з шахів

Поділитися новиною

Кубок району з шахівЗа традицією шаховий сезон у районі починається розіграшем першості, а завершується Кубком району. Цього року в боротьбу включилися 16 кращих шахістів. Змагання проводилися за системою плей-оф, не завжди переможець визначався в основному раунді, доводилося грати додаткові партії.

Упевнено пройшов турнірну дистанцію працівник ЦКРС ГПУ «Полтавагазвидобування» Олег Кутейко, який переміг у фіналі багаторазового чемпіона та володаря Кубку Івана Тищенка з рахунком 1,5:0,5 і вперше виборов почесний приз. Третє місце посів нинішній чемпіон району Олександр Обламський.

6 грудня, у День Збройних Сил України, гадяцькі шахісти, у складі 10 чоловік, провели повторний шаховий поєдинок із зіньківчанами. Як відомо, у першому поєдинку вдома перемогу здобули гадячани, а от на виїзді при рівній грі поступилися з рахунком 9:11.

Усі заходи відбулися за підтримки Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».