У ході АТО загинули 27 мешканців області

У ході АТО загинули 27 мешканців області

У ході АТО загинули 27 мешканців області

Поділитися новиною

У ході АТО загинули 27 мешканців областіЇхні родини – у жалобі від непоправної втрати і потребують допомоги.

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук повідомив, що кожна така сім’я обов’язково отримає одноразову допомогу з обласного бюджету та перебуватиме під супроводом соціальних служб.

«У Полтавській області діє спеціальна програма підтримки родин земляків, загиблих у східних регіонах країни, – повідомив Віктор Бугайчук.

– Облдержадміністрація виділяє одноразову допомогу в розмірі 25 тисяч гривень. Кошти 15 сім’ям загиблих військовослужбовців уже виплатили, іншим – готують документи для виплат». Окрім того, ці родини в майбутньому матимуть пільги, зокрема, в оплаті житлово-комунальних послуг, при придбанні скрапленого газу для побутових потреб, у користуванні транспортом тощо.

«Заради Батьківщини наші герої віддали найцінніше, що мали, – своє життя. Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати цих людей. Ми в неоплатному боргу перед загиблими і маємо зробити так, щоб їхні родини були забезпечені всім необхідним», – зазначив Віктор Бугайчук.

Як повідомили в департаменті соціального захисту облдержадміністрації, також із обласного бюджету компенсації різного розміру отримають поранені військовослужбовці. Таких на Полтавщині на сьогодні 46. «Суми будуть різні – від 15 до 2 тисяч гривень у залежності від тяжкості поранення», – пояснює Людмила Корнієнко, керівник департаменту соцзахисту ОДА.

Як відомо, окрім обласної одноразової допомоги, родини загиблих в зоні АТО військовослужбовців отримають по 609 тисяч гривень із держбюджету (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 № 975). Ці кошти приходять кожній родині напряму через банківські установи від Міноборони. На сьогодні виплачені допомоги шістьом сім’ям.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...